Сега, когато Олимпиадата приключи, гимнастичката, спечелила златен медал на екипа на САЩ, Габи Дъглас, има съвсем нова роля за подгответе се за: Тя се присъединява към журито на състезанието „Мис Америка“ през 2017 г., което ще се проведе следващото месец.

„Мис Америка беше толкова невероятно събитие от толкова години и съм развълнувана, че имам възможността да преценя състезанието тази година“, каза тя се казва в съобщение за пресата. „Състезателките са чудесен пример за силни жени в цяла Америка и особено очаквам с нетърпение да чуя платформите, които всяка от тях ще представлява!“

Самата Дъглас има богат опит да стои пред жури: Гимнастичката е спечелила три олимпийски игри златни медали и е първият многобоен олимпийски златен медалист в историята на САЩ, спечелил място на втори олимпийски екип.

Дъглас се присъединява към музикантката Лора Марано, предприемачът Марк Кубан, бившата Мис Америка Шарлин Уелс Хоукс, актрисата Сара Фостър и певицата Коул Суиндел като известни съдии за състезанието. ЕргенътКрис Харисън ще бъде домакин на церемонията, а Сейдж Стийл ще служи като съ-водещ.

click fraud protection

Гледайте Дъглас да заеме мястото си в съдийския състав, когато състезанието за Мис Америка 2017 се излъчва на живо на септември. 11, 2016, в 21 часа ET на ABC.