Vévodkyně z Cambridge může být nejsportovnější královskou, ale její mladší sestrou Pippa rozhodně bere korunu v rodině Middletonových. Dvaatřicetiletá závodnice absolvovala tolik intenzivních atletických soutěží, že je těžké sledovat všechny její úspěchy. Právě letos Pippa dokončila a 33 mil dlouhý charitativní kurz prostřednictvím švýcarských Alp, soutěžili v přísném cross-country lyžařský závod v Norsku, a vyrazit na svahy ve Švýcarsku legendární pekelný závod.

Nyní je na tom Pippa znovu. 21. května se ujala jedné ze svých dosud největších výzev - zaběhnout maraton Velké zdi v Číně. Přísný závod není váš průměrný běh na 26,2 míle. Kromě vedení kurzu musela také zápasit s 5 164 kroky v 85stupňovém vedru. Jsme unavení, jen na to myslíme. Jako síla, kterou je, Pippa kopla do zadku. Tchán byl celkově na 13. místě pro ženy a 69. z 2 444 běžců. Můžeš říct krutý?

Po skončení závodu hovořila s novináři o jeho obtížnosti. „Bylo to dlouhé, bylo to těžké. Sekce Velké zdi byly ohromující, byly to jedny z nejlepších kousků, přestože byly těžké, “řekla Pippa. „Celé to byl opravdu jedinečný zážitek.“

Pippa soutěžila v závodě o získání peněz pro British Heart Foundation, charitu blízkou a blízkou jejímu srdci. Podívejte se na běh závodu ve videu výše od 0:53.