Umět princ Harry být ještě okouzlující? Charitativní král nedokázal skrýt své nadšení, když povzbuzoval vítěze na Invictus Games, zejména svého dobrého přítele – dvojnásobného amputanta – který vyhrál běh na 200 metrů.

Když Dave Henson procházel závodem v Orlandu na Floridě. V úterý se 31letý Royal a zbytek davu údajně postavili na nohy, když běžec protnul cílovou čáru s nejlepším letošním časem na světě – 25,04 sekundy. Lidé. Harryho bylo vidět, jak jásal a ukazoval na Hensona z tribuny, když se blížil k vítězství v soutěži v paralympijském stylu.

Jakmile Henson obdržel zlatou medaili, Harry sešel dolů k trati, široce se usmál a svého kamaráda silně objal. "Klouzal jsi," řekl mu prý. Henson byl jen jedním z mnoha vítězů, kterým Harry ten den blahopřál. Princ si také udělal čas, aby se vyfotil se stříbrnou a bronzovou medailí amerického exservisu vítězové závodu, přičemž všichni tři se připojili k Hensonovi, zatímco kolem byly rozvěšeny vlajky Spojeného království a Ameriky jim.

Harry se také postaral o to, aby pozdravil sportovce, kteří toho dne soutěžili, včetně atleta týmu USA Michaela Kacera, který přišel o levou paži při raketovém útoku, když sloužil v Afghánistánu.