Mila Kunis a Ashton Kutcher nechat si svůj soukromý život pro sebe. Neposílají fotografie tváří svých dětí na sociální média a jen zřídka je lze vidět na veřejnosti. Přesto, pokud jde o diskusi o jejích nejnovějších událostech v mateřství, Špatné maminky hvězda se nemohla ubránit otevření a řekla, že se cítí „tak šťastná“, že má v životě své děti.

„Mám 11měsíčního a 3letého-mám malé malé lidi,“ řekl jí Kunis Špatné maminky co-star Kathryn Hahn v titulním příběhu pro Net-a-Porterdigitální časopis, Upravit. „Ashton a já jsme tak moc chtěli děti; byli jsme tak připraveni být rodiči. Mohli jsme mít tuto malou rodinu tak, jak jsme chtěli, a já jsem za to tak vděčný a je to jediná věc, kterou nemohu ovlivnit. “

Mila Kunis The Edit Cover - EMBED

Zápočet: Fotografoval David Bellemere, s laskavým svolením The Edit, Net-a-Porter

Když chatovali, Hahn vzpomínala na to, jak mohla vidět pouto mezi Kunis a její nyní 3letou dcerou Wyattem při natáčení originálu Špatné maminky. „[Wyatt] ti ležel na klíně, byla tak malá, ale způsob, jakým tě držel svou malou tlapkou, byl stejný jako… [zalapal po dechu],“ řekl Hahn. „Je to tak krásné vidět; vaše [pouto] je tak silné. Máme to štěstí, že máme koncert, ve kterém můžeme mít [naše děti] s sebou. “

SOUVISEJÍCÍ: Mila Kunis říká, že ona a Ashton Kutcher "budou mít jen 2" děti

„To štěstí,“ odpověděla Kunis, která je také matkou 11měsíčního Dmitrije. „Naše děti mají bláznivý zábavný život, kdy je navštěvují v práci. Beru to jako samozřejmost; Tolik svého života považuji za samozřejmost. Oba se s manželem denně snažíme připomenout si, jaké máme opravdu štěstí. “

Mila Kunis The Edit Cover - EMBED

Zápočet: Fotografoval David Bellemere, s laskavým svolením The Edit, Net-a-Porter

Vidět UpravitCelý rozhovor s Mila Kunis, jít do net-a-porter.comnebo si stáhněte bezplatnou aplikaci Upravit v App Store a Google Play.

A mají štěstí nejen v rodinném životě, ale také v úspěchu své kariéry. Kunis řekla, že „podniká“ 25 let a začala hrát, když jí bylo pouhých 9 let. I přesto žádná její úzkost nepochází ze stresu v tomto odvětví. Místo toho začne mít strach, aby se ujistila, že je její rodina chráněna.

tk

Uznání: Noel Vasquez/GC Images

Když se jí Hahn zeptal, jestli někdy trpí úzkostí, Kunis řekl: „Moje úzkost byla dnes ráno v provozu 15 minut, když jsem se chystal konverzovat s mými dětmi, zatímco se připravovaly. To je moje úzkost, moje děti! "

Mila Kunis The Cover Cover - LEAD

Zápočet: Fotografoval David Bellemere, s laskavým svolením The Edit, Net-a-Porter

„Celá tvoje bytost změkne, když se dokonce zmíníš o jejich [jménech],“ pokračoval Hahn. „Ano, tam je moje zranitelnost,“ odpověděl Kunis. „Moje práce, přichází a odchází. Nenajdete práci, dostanete práci, nedostanete práci. Vaše děti, chcete jen jednu věc. Abych tedy odpověděl na vaši otázku, zde se ze mě stává nepořádek. “