Bez ohledu na váš postoj ke Kardashiankám, myslím, že se všichni shodneme na jedné věci: na konceptu Kim Kardashian vytvoření tvarového oblečení je pravděpodobně tím nejlogičtějším obchodním rozhodnutím, které přišlo z kanceláří impéria Kardashian. Žena se světoznámými křivkami a krkolomným smyslem pro módu – její repertoár zahrnuje upnuté Kočky Balenciaga, sotva tam dva kusy, a vykrojené šaty — je pravděpodobně tím správným člověkem, kterému lze věřit, pokud jde o diskrétní a vyhlazující spodní prádlo.

Ale to, že Kimberlyino tělo přesýpacích hodin vypadá pod oblečením bezchybně, neznamená automaticky, že SKIMS je oficiálním rychlým řešením pro každého člověka a každé tělo. Jistě, značka je podporována A-listery a dokonce olympionici, ale je to skoro také je snadné být skeptický vůči značce celebrit v prakticky nekonečném moři hvězdných podniků. Ale každá jednotlivá reklama na Instagramu a propagace celebrit nás přiměly přemýšlet: "Co je na SKIMS tak skvělého?"

Od uvedení na trh se značka stala mnohem více než jen tvarovým oblečením, rozšířila se na spodní prádlo, pyžama a společenské oděvy. A když se váš tým vrátí do kanceláře po uzamčení COVID-19, potřebujete řadu pohodlného spodního prádla, zvláště po více než dvou letech práce z domova v potu.

SOUVISEJÍCÍ: Kim Kardashian přihlásila anděly Victoria's Secret do nejnovější kampaně SKIMS

Takže Ve stylu posádka se rozhodla dát milovaná supermodelka Kolekce SKIMS Fits Everybody na zkoušku, aby se zjistilo, zda sedí každý. Vyzkoušeli jsme různé produkty z této řady, včetně Triangle Bralette Fits Everybody, Scoop Neck Bralet, Boyshort, Thong, Full Brief a Cheeky Brief. Čtěte dále pro názory našich redaktorů na linku schválenou Kardashian.

Hodí se pro každého Triangle Bralette

Náš tým na týden vyzkoušel kolekci SKIMS Fit Everybody a tady jsou naše myšlenky

Credit: Courtesy SKIMS

Náš tým se celkově shodl na tom, že tento oděv není vaše průměrná braletka nebo podprsenka. "Trojúhelníkový bralette byl můj zdaleka nejoblíbenější - dostal bych ho ve všech barvách," říká Ve stylu učednice Julia Meehanová.

Zapomeňte na chatrnou krajku, roztažená ramínka a nepohodlné kostice, tato je vyrobena z dvouvrstvého podpůrného strečového materiálu, jako mnoho produktů SKIMS. Ve styluAsistentka editorky sociálních sítí Ana Osorno říká, že se obvykle vzdává podprsenky úplně, ale poté, co vyzkoušela svůj SKIMS Triangle Bralette, zpívá jinou melodii: "Můžeš je nosit celý den a úplně zapomenout, že jsi vůbec měla podprsenku."

Beauty Editor Erin Lukas říká, že ve skutečnosti preferuje větší podporu, takže si normálně nevybírá bralette - až dosud. "Navzdory malému hrudníku mi řemínky a košíčky [normálních bralet] nikdy nenabízejí dostatečnou oporu. Trojúhelníkový bralette se však nevysvětlitelně zvedá jako moje oblíbené podprsenky s kosticí. Tento kousek je podpůrný, ale pohodlný."

Nakupovat: The Fits Everybody Triangle Bralette, 32 $; skims.com.

Hodí se pro každého

Náš tým na týden vyzkoušel kolekci SKIMS Fit Everybody a tady jsou naše myšlenky

Credit: Courtesy SKIMS

Díky sportovnímu tvaru podprsenky vyrobenému z neuvěřitelně měkké látky vás tato podprsenka podepře bez nepohodlí. Přidružená editorka fotografií Amanda Lauro říká, že ho nosila na ranní cvičení jógy před focením, ale že je dostatečně univerzální i na jiné aktivity. "Také mám pocit, že tento kousek by se dal nosit přes den ke každému typu oblečení a ramínka byla super pohodlná!" A pokud hledáte nějakou push-upku bez vycpávek, náš Senior Módní redaktorka Samantha Sutton říká: „Jsem A-cup, ale překvapivě mě to objalo na všech správných místech a dalo mi trochu výstřihu – což je přesně to, co chci v jednoduchém, každodenním životě. bralette."

Nakupovat: Hodí se každému Scoop Neck Bra, 32 $; skims.com.

Hodí se pro každého chlapce Short

Náš tým na týden vyzkoušel kolekci SKIMS Fit Everybody a tady jsou naše myšlenky

Credit: Courtesy SKIMS

Než uděláte nějaké neuvážené soudy o střihu těchto spodních kalhotek, je důležité si uvědomit, že měkká, prodyšná látka je ideální na spaní. Oblékl jsem si je do příliš velkého tílka a vlezl si do postele a cítil jsem se podepřený, aniž bych se cítil stlačený.

"Spodní prádlo je pěkně natažené," říká Ve stylu Senior vizuální editor Kelly Chiello. "Udělal jsem to na střední, ale mohl jsem klidně nosit malý."

Nakupovat: Fits Everybody Boy Short, $ 22; skims.com.

Tanga padnou každému

Náš tým na týden vyzkoušel kolekci SKIMS Fit Everybody a tady jsou naše myšlenky

Credit: Courtesy SKIMS

Může to být hyperbolické, ale tanga Fits Everybody Thong doslova mění život. Zeptejte se hlavní producentky videa Justine Del Gaudio. "Jsou to nejpohodlnější tanga, která jsem kdy vyzkoušela s ZERO kopáním, což je pro mě obvykle velký problém," blábolí. „Objednal jsem si další a obrátil jsem se. Vidím cestu."

Asistentka pro sociální sítě Ondine Jean-Baptiste souhlasila a milovala rozmanitost barev, ze kterých si můžete vybrat. "Byla jsem příjemně překvapena, jak na místě byl hnědý odstín, pokud jde o 'skutečný akt'," říká.

Díky střihu s vysokým pasem jsem se cítila neuvěřitelně bezpečně a zůstaly na svém místě. A látka? Je tak jemný, že nebudete věřit, že to není máslo.

Nakupovat: Tanga padne každému, 18 $; skims.com.

Hodí se pro každého

Náš tým na týden vyzkoušel kolekci SKIMS Fit Everybody a tady jsou naše myšlenky

Credit: Courtesy SKIMS

Zatímco někteří naši spoluhráči tento střih zpočátku označovali jako „babské kalhotky“ (Má Kim K. taky jako babičky kalhotky?!), skončily jako jeden z nejoblíbenějších produktů z našeho testování. „Nosil jsem je pod průhlednou sukni a vzhledu to dodalo ten nejlepší efekt,“ říká Lauro. „Cítil jsem se pokrytý a povýšený! Miloval jsem tu dlouho očekávanou siluetu."

Spisovatel zpráv Averi Baudler souhlasil a dodal, že vysoký pas je "dostatečně vysoký na to, aby pokryl bránici mého 5'11" rámu."

Manažerka obsahu pro udržení publika Megan Moranová dokonce nosila svůj pár pod legíny do tělocvičny. „Ani jsem je necítil, že jsou tak pohodlné. Byly také velmi prodyšné a lehké.“

Nakupovat: Fits Everybody Full Brief, 20 $; skims.com.

Hodí se všem Cheeky Brief

Náš tým na týden vyzkoušel kolekci SKIMS Fit Everybody a tady jsou naše myšlenky

Credit: Courtesy SKIMS

Abychom se vyhnuli jakékoli trapné VPL (viditelné linie kalhotek), mnoho z nás přešlo na tanga, ale Lukas tuto teorii vyvrací. "Střední výška byla ideální pro nošení pod kalhotami s vysokým pasem, aniž by zanechávala zjevnou VPL," říká.

Osorno souhlasil a dodal, že celodenní pohodlí je ideální pro dlouhou svatbu v teplém klimatu. "Slipy zůstaly na svém místě, měly dobré krytí, byly super měkké a lehké," říká.

Nakupovat: Fits Everybody Cheeky Brief, 18 $; skims.com.