Philadelphia Eagles oli Super Bowli pühapäeval võidukas kui nad võitsid pärast New England Patriots'i dramaatilist alistamist Vince Lombardi trofee - ja kuulsused ei saanud Twitteris rõõmu tunda.

Kuigi Bradley Cooper ei pea sotsiaalmeedia kontosid, istus näitleja Eaglesi omaniku Jeffrey Lurie kõrval ega suutnud mängu jätkudes oma emotsioone ohjeldada. Kui tema lemmikmeeskond võitis, tundus 43 -aastane Cooper ülekoormatud, viskas oma käed õhku ja jooksis neid siis läbi juuste, kui ta pöördus Lurie poole, et õnnitleda.

Teised kuulsused, nagu NBA täht LeBron James, Ellen DeGeneres, CNNi Jake Tapper ja Chrissy Teigen, jagasid sama põnevus Twitteris (noh, omamoodi Teigeni puhul), õnnitled meeskonda esimese Super Bowli puhul võita.

Näitleja Ryan Phillippe ei suutnud Twitteris pahaks jääda, retweetides eelmise avalduse, mille ta oli teinud Eaglesi võidu kohta, lisades "nagu ma ütlesin".

President Donald Trump, kes osales oma naise Melaniaga oma golfiklubis Super Bowli peol ja kes on lähedane Patriotsi omanikule Bob Kraftile ja peatreenerile Bill Belichickile, säutsus ka õnnitlusi Kotkadele.

click fraud protection

Astronaut Buzz Aldrin, meistrivõistluste tennisist Billie Jean King, Need oleme meie"Milo Ventimiglia ja laulja Maren Morris säutsusid samuti.

Bryant jagas ka oma reaktsiooni Instagrami videos mitme väljaütlemisega, kuna ta ei suuda oma uskmatust Eaglesi võidu vastu ohjeldada.

Ka Eaglesi legendaarne mängija Donovan McNabb säutsus oma õnnitlusi Twitteris.

Ka säutsus DJ Jazzy Jeff, kes tuletas magusat meenutust oma juurtest, kui ta säutsus “Bel-Airi värske printsi” avariid.

Will Smith näitas oma põnevust ka tantsides oma Instagrami videos, öeldes: „Philly on hoones! Philly on hoones! "

Patriootide eest võidelnud Donnie Wahlberg õnnitles Kotkaid võidu puhul, kirjutades: „Parim meeskond võidab alati. Õnnitlused #Philly. Täna ja sel aastal on teie @Kotkad on parim meeskond. ps- Kohtumiseni järgmisel aastal. "

Eagles võitis Patriotide vastu 41: 33 pärast karvavõitu mängu, kus Eagles säilitas esimesel poolajal eduseisu, kuni Patriots jõudis järele ja ületas pärast poolajaetendust. Eaglesi uustulnukast ründaja Jake Elliot suurendas oma meeskonna ja patriootide vahelist lõhet, kui ta lõi värava - lõi meeskonna võidu.

Mängul olid kohal mitmed kuulsused, et oma meeskonda juurutada ja rõõmustada Justin Timberlake, kes esitas poolajaetenduse ajal hulga oma hitte.

Super Bowl LII mängiti pühapäeval Minneapolise USA panga staadionil ja eetris oli NBC.