Kas keegi saaks Chloe Kimile nüüd jäätist tuua?

17-aastane lumelaudur saavutas oma seni domineeriva rajarekordi poolpipe-võistlusel kergelt. võitis teisipäeva hommikul (esmaspäeva õhtul osariigis) lõunaosas Pyeongchangis peetud võistlusel kuldmedali Korea, kl 2018. aasta taliolümpiamängud.

Californiast Torrance'ist pärit Kim teenis naiste poolpipe finaalis oma esimesel sõidul ilmatuid 93,75, mis hõlmas esikülge 1080 ja esikülge 900 sabahaardega.

Näitus viis ta kergelt ette teisele kohale tulnud hiinlasest Liu Jiayust, kes sai kirja 85.50. Ja ülejäänud võistluse jooksul ei langenud Kim kordagi esikohalt. (Ta leidis isegi aega jooksude vahel säutsuma, kirjutades: "Soovin, et lõpetaksin hommikusöögivõileiva, kuid mu kangekaelne ise otsustas seda mitte teha ja nüüd hakkab mul kõht tühi."

Näib, et toit ei olnud Kimi meelest kaugel: päev varem poolpipe-võistluse kvalifikatsioonisõitude vahel, kus ta hindas oma esikoha võimeid, oli säutsunud: "Võiks jääda jäätisele rn." Jälgija küsis - kas ta ei võistle praegu? Mille vastas ta, "jah..."

click fraud protection

SEOTUD: Iluuisutaja Mirai Nagasu tegi kolmiktelje maandumisega olümpiaajalukku

Chloe Kim – juht

Krediit: David Ramos / Getty

Teisipäeval saavutas teises sõidus ameeriklanna Kelly Clark oma esimese skoori (76,25), saades tulemuseks 81,75. Austraallanna Kelly Arthur rikkus oma esituse, kui ta oma esituse alguses pooltoru alla kukkus, saades Kimi tabamiseks tagaajamises tühise 9.25. Ameeriklane Maddie Mastro sai 7.50, kuna ta ei suutnud maanduda.

Hiinlanna Jiayu jäi Kimi lähimaks konkurendiks, saavutades teisel katsel 89.75, kuid medali tsementeerides ja esimesena näidates, et on ohus. Kimi teisel näitusel kukkus ta pärast esiserva 1080 katset, saades talle vaid 41.50. Kuid kolmanda sõidu alguses, pärast seda, kui Jiayu viimasel jooksul kukkus, hoidis Kim kullast kindlalt kinni.

Tõeline võitlus lõppes pronksmedali nimel, kus USA meeskonna esindaja Arielle Gold sai tulemuseks 85.75. kolmanda koha hoidis lumelaualegend Clark, kes tuli välja suurepärase katsega tõusta tagasi kolmandaks, kuid ainult teenisin 83.50.

Gold pidi võistlema neli aastat tagasi Sotši mängudel, kuid ei saanud pärast trennis vigastada.

SEOTUD: Vaadake, kuidas kaks iluuisutamise olümpiapaari asjatundlikult "Despacito" saatel tantsivad

Ameeriklanna Maddie Mastro näitas oma kolmandal sõidul katastroofilist tulemust, kukkudes pärast 1080 katset. Jiayu oli ainus sportlane, kellel oli võimalus Kim troonilt kukutada, kuid ta kukkus 1080-le minnes — võitis Kimile kulla enne, kui ta kolmandat korda lume alla sõitis, ja andis talle võimaluse võita jooksma.

Sellegipoolest sai Kim hea mõõdupuuks 98. 25 oma viimasel etendusel.

2018. aasta taliolümpiamängud teeb NBC otseülekande. Lisateabe saamiseks külastage teamusa.org.