Vojvotkinja od Cambridgea možda najsportskija kraljevska, ali njezina mlađa sestra Pipa definitivno uzima krunu u obitelji Middleton. Ova 32-godišnjakinja natjecala se na toliko intenzivnih atletskih natjecanja da je teško pratiti sva njezina postignuća. Samo ove godine Pippa je završila a Dobrotvorni tečaj od 33 milje kroz švicarske Alpe, natjecali se u rigoroznom krosu skijaška utrka u Norveškoj, te pogodili padine u Švicarskoj za legendarna Inferno utrka.

Sada je to opet Pipa. Dana 21. svibnja prihvatila se jednog od svojih najvećih izazova do sada - trčanja Maratona Great Wall u Kini. Rigorozna utrka nije vaša prosječna trka od 26,2 milje. Osim što je vodila tečaj, morala se boriti i s 5.164 koraka na 85 stupnjeva topline. Umorni smo samo razmišljajući o tome. Budući da je ona moćni motor, Pippa je udarila nogom u dupe. Snaha je na 13. mjestu ukupno osvojila žene i 69. od 2.444 trkača. Možeš li reći loš?

Nakon što je završila utrku, razgovarala je s novinarima o njezinoj poteškoći. „Bilo je dugo, bilo je teško. Dijelovi Velikog zida bili su zapanjujući, bili su neki od najboljih dijelova unatoč tome što su bili tvrdi ", rekla je Pippa. "Cijela stvar bila je zaista jedinstveno iskustvo."

click fraud protection

Pippa se natjecala u utrci za prikupljanje novca za British Heart Foundation, dobrotvornu organizaciju koja joj je bliska i draga. Pogledajte trčanje u gornjem videu s početkom u 0:53.