Cambridge hercegnője lehet, hogy a legsportosabb királyi, de a húga Pippa határozottan elviszi a koronát a Middleton családban. A 32 éves lány olyan intenzív atlétikai versenyeken vett részt, hogy nehéz követni az összes eredményét. Pippa éppen ebben az évben fejezte be a 33 mérföldes jótékonysági tanfolyam a svájci Alpokon keresztül, szigorú terepen versenyzett síverseny Norvégiában, és eléri a lejtőket Svájcban a legendás Inferno verseny.

Most Pippa újra rajta van. Május 21 -én vállalta eddigi egyik legnagyobb kihívását - a Nagy Fal Maraton lefutását Kínában. A szigorú verseny nem az átlagos 26,2 mérföldes futás. A pálya vezetése mellett 5164 lépéssel is meg kellett küzdenie 85 fokos melegben. Fáradtak vagyunk, ha csak rá gondolunk. Pippa, mint az erőmű, olyan, mint ő. A sógor a nőknél a 13., a 2444 futó közül a 69. helyen végzett. Tudsz hülyeséget mondani?

A verseny befejezése után újságírókkal beszélt a nehézségekről. „Hosszú volt, nehéz volt. A Nagy Fal szakaszok lenyűgözőek voltak, ezek voltak a legjobb darabok annak ellenére, hogy milyen kemények voltak " - mondta Pippa. - Az egész igazán különleges élmény volt.

click fraud protection

Pippa részt vett a versenyen, hogy pénzt gyűjtsön a British Heart Foundation nevű jótékonysági szervezetnek, amely közel áll a szívéhez. A futás futását lásd a fenti videóban 0: 53 -tól.