Tud Harry herceg leszel még elbűvölő? A jótékonykodó királyi nem tudta leplezni izgatottságát, amikor az Invictus Games győzteseit szurkolta, különösen jó barátját – egy dupla amputált –, aki megnyerte a 200 méteres futást.

Ahogy Dave Henson végigfutott a versenyen Orlandóban, Fla. Kedden a 31 éves Royal és a közönség többi tagja állítólag talpra állt, amikor a futó a világ idei legjobb idejével haladt át a célvonalon – 25,04 másodperc. Emberek. Harryt szurkolni és Hensonra mutatni lehetett a lelátóról, amint közelebb került a győzelemhez a paralimpiai stílusú versenyen.

Miután Henson megkapta az aranyérmét, Harry lesétált a pályára, szélesen elmosolyodott, és alaposan megölelte a haverját. „Te siklatál” – mondta neki állítólag. Henson csak egy volt a sok nyertes közül, akiknek Harry aznap gratulált. A herceg arra is szakított időt, hogy egy fotóhoz pózoljon az amerikai volt tiszt ezüst- és bronzéremmel a verseny győztesei, ők hárman csatlakoztak Hensonhoz, miközben az Egyesült Királyság és az amerikai zászlót körbeterítették. őket.

click fraud protection

Harry arról is gondoskodott, hogy üdvözölje az azon a napon versenyző sportolókat, köztük Michael Kacert, az USA csapatának sportolóját, aki Afganisztánban teljesített szolgálata közben elvesztette bal karját egy rakétatámadásban. Daily Mail. A jótékonykodó herceg 2014-ben alapította a sebesültek és sebesült veteránok játékát, az első Invictus Games pedig abban az évben zajlott Londonban.