Az idei London Maraton résztvevőit egy különleges szurkoló szakasz várta a 26 mérföldes útvonalon. Kate Middleton, Vilmos herceg, és Harry herceg mindannyian megjelentek a 2017-es versenyen, hogy bátorítsák a futókat, vizet, ölelést és támogatást adva a sportolóknak.

Jó ideje a királyi trió a Heads Together szolgáltatással dolgozik hogy felhívják a figyelmet a szervezet mentálhigiénés kampányára. A Heads Together-t a London Marathon év jótékonysági szervezetének választották, így Cambridge hercege és hercegnője, valamint Harry herceg úgy döntött, hogy támogatják a futókat és a jótékonyságot is!

VIDEÓ: 14-szer Kate Middleton túl tökéletes volt a szavakhoz

A királyiak a maratoni rajtvonalnál kezdték a napjukat, és intettek a résztvevőknek, miközben megkezdték a 26 mérföldes utat.

Miután a futók elindultak, a trió az útvonal mentén elhelyezkedő Heads Together szurkolópontokhoz ment, ahol elájultak és szurkoltak a sportolóknak.

Amikor a futók végre átlépték a maraton célvonalát, Middleton, Vilmos herceg és Harry herceg ott voltak, hogy gratuláljanak nekik. A királyi család érmeket osztogatott és képeken pózolt a fáradt futókkal, miközben az „Ok To Say” kampányt hirdette.

click fraud protection

KAPCSOLÓDÓ: 8 dolog, amit megtanultunk, amikor Kate Middleton és Vilmos herceg rádiós DJ-k lettek

Middleton ez volt az első alkalom, hogy személyesen nézte a London Maratont, és úgy tűnik, elképesztően jól érezte magát az ikonikus eseményen.