Ki ne szeretné áttekinteni a stílus ikonjának utánozhatatlan szekrényét Audrey Hepburn? Szeptemberben ezt megteheti - valójában lehetősége lesz arra, hogy a magáévá tegye őket.
A vászonlegenda személyes gyűjteményéből származó ruházati cikkeket, kiegészítőket, film emléktárgyakat és fotókat árverésre bocsátanak Christie -é szeptember elején Londonban. 19.
A tétel jegyzett forgatókönyveket tartalmaz a néhai színésznő filmes életművéből, személyes levelet tőle Reggeli Tiffanyban regényíró, Truman Capote, egy gravírozott öngyújtó Úrnőm Gene Allen művészeti igazgató, egy monogramos kompakt, kék színű, szatén Givenchy koktélruha, Hepburn Burberry trencskabátja és a sztár színes balettlakásainak válogatása, többek között.
Természetesen a tételek várhatóan nagy összeget hoznak. Egy 2006 -os aukció során egy Givenchy estélyi ruhát viselt Hepburn Reggeli Tiffanyban váratlanul eladták 456 200 fontért (kb. 577, 458 dollár), amikor eredetileg 50 000-70 000 font (63 290- 88 606 dollár) között becsülték. A Hepburn ruhatárából származó darabokra egyértelműen nagy a kereslet.
KAPCSOLÓDÓ: Lásd Audrey Hepburn ritka fényképeit az 1950 -es évekből
Görgessen lejjebb, és nézze meg néhány árverésre bocsátott terméket.
Hepburn ezt az elegáns koktélruhát viselte egy fotózás során, hogy népszerűsítse a filmjét Kettő az Útért 1966 -ban. A ruha árverése várhatóan 10 000 és 15 000 font (12 658-18 987 dollár) között lesz.
A színésznő aláíró árokját becslések szerint 6-800 fontért (7595-10126 dollár) kell eladni.
Az EGOT-győztes balettlakásainak egy válogatását várhatóan 1500 fontért (1899 dollár) árusítják.
A Hepburn arany kezdeti csapágy kompaktja várhatóan 2000-3000 fontért (2532-3797 dollár) kerül eladásra.
A klasszikus 1961-es film forgatókönyvének Hepburn-példányát várhatóan 60 000-80 000 fontért (75 948-101 264 dollár) értékesítik.
A gravírozott öngyújtó, tetején "FOR MY FAIR LADY" felirat és "GENE ALLEN" 1963 december " az alapon, várhatóan 3000-5000 fontot (3797-6329 dollár) hoz.
Bud Fraker teljes testű portréja várhatóan 1000-2000 fontért (1266-2,532 dollár) kerül eladásra.
Steven Meisel portréja, dedikált "Audrey Love Stevennek "ceruzával" becslések szerint 2000-3000 fontért (2,532-3,797 dollár) kell eladni.