Šį šeštadienį Vimbldone Serena Williams atliks savo antrąjį „Serenos kirtimą“ – tai yra 2002 m. pakartojimas, kai ji parsivežė namo. visus keturis titulus „US Open“, „Australian Open“, „French Open“ ir Vimbldone (kur ji įveikė didžiąją seserį Venusą finalas).

Siekdami paminėti rekordinius 33-ejų metų žaidėjo pasiekimus iki šiol, susumavome šešias įsimintiniausias Serenos pergales. apie jos neįtikėtiną karjerą ir įsijunkite į jos rungtynes ​​su ispane Garbine Muguruza 9 val. ET per ESPN, kad pamatytumėte, ar šios šešios įsimintinos akimirkos taps septyni.

2007
Laikoma savo dideliu sugrįžimu po sveikatos problemų ir niokojančios savo pussesers Yetunde mirties 2003 m., Serena Australijos atvirajame čempionate įveikė 1-ąją vietą Marija Šarapova.

2010
Serena nugalėjo Verą Zvonarevą ir atsiėmė 13-ą pagrindinį titulą, oficialiai pralenkdama Billie Jean King.

2012
Po dvejus metus trukusios sausros Serena sugrįžta ir Vimbldone užsitikrino penktąjį titulą.

ATNAUJINIMAS: Šį rytą (liepos 11 d.) Williams laimėjo 2015 m. Vimbldono čempiono titulą, įveikdamas Garbiñe Muguruzą iš eilės 6:4 6:4. Williamsas dabar iškovojo titulą

click fraud protection
visi „Didžiojo kirčio“ turnyre, trečią kartą per savo puikią karjerą ji padarė šį žygdarbį. Williams, dominuojantis savo laikų (ir galbūt visų laikų) žaidėjas, dabar turi 21 didžiojo kirčio titulą.