Pilsētā ir jauna valdošā čempione: ASV sieviešu futbola izlase vakar Vankūverā, Kanādā, triumfēja 2015. gada Pasaules kausa finālturnīra spēlē un uzvarēja Japānu ar iespaidīgu rezultātu 5:2.

ASV komanda ar šo trešo uzvaru laboja rekordus un ir oficiāli vienīgā valsts sieviešu Pasaules kausa vēsturē, kas mājās ir atvedusi trīs zelta trofejas (1991., 1999. un tagad 2015. gadā). Un, lai gan šo iespaidīgo dāmu kopdarbs noveda pie uzvaras, mums ir jānoliek cepure to sieviešu priekšā, kuras sita vissmagāk un punktu pēc punkta palielināja rezultātu. Nodrošinot komandas vienmērīgu pārsvaru, Tobins Hīts noslēdza darījumu ar vārtu guvumu 54. minūtē, kamēr Lorēna Holideja nostiprināja ceturto metienu.

Bet tas bija Kārlis Loids (virs), kuriem joprojām liela daļa valsts cenšas nolikt žokļus atpakaļ vietā. Spēlētāja ieies vēsturē kā vienīgā sieviete, kura apbrīnojami izdevusi hat triku, gūstot vārtus trīs vārtus sieviešu Pasaules kausa finālā — un viņa tos realizēja pirmajās 16 minūtēs. spēle. Mača beigās komanda pelnīti skrēja pa zaļo laukumu un nedarīja neko citu, kā tikai svinēja un ielēja daudz šampanieša (