Stel je een wereld voor waar je nagellak kan helpen pesten en discriminatie te bestrijden. Maar echt, je mani is zinvol. Hier is hoe: Kylie Jenner en SinfulColors werkten samen met het Los Angeles LGBT Center om de "Be Konfident, Kompassionate & Kourageous Stomp Out Bullying”-evenement, waar ze een limited-edition #IAmMoreThan Charity nagellakset (keu zwaar ademen).

Alsof je nog een reden nodig hebt om deze in handen te krijgen kloof glinsterende tinten, nu is je obsessie voor schoonheid meer dan ooit gerechtvaardigd.

Kylie Jenner Zondig Pools 3

Krediet: Hoffelijkheid

GERELATEERD: De kleuren die je je nagels moet lakken, kunnen in de sterren worden geschreven

Vanaf vandaag om 14.00 uur PST loopt er een veiling chartiybuzz.com tot en met 21 juli. Oké, misschien wil je gaan zitten voor dit volgende deel.

Het zal 10 nagellaksets bevatten met een waarde van $ 75 elk die zijn gesigneerd door Kylie Jenner zelf... Adem, meisje, adem.

Nog steeds bij me?

De volledige opbrengst gaat naar STOMP pesten uit

click fraud protection
, die wordt erkend als de meest invloedrijke anti-pestorganisatie in Amerika, ter info, en de LHBT-centrum in Los Angeles. Het is eigenlijk als een win, win, win in ons boek. Hoe geweldig is dat?

Kylie Jenner Zondig Pools 1

Krediet: Hoffelijkheid

Elke set bevat drie poetsmiddelen met saffiervlokken: Kompassionate, Korageous en Konfident. Kom maar op met de blauwe glans!