Enkele iconische items uit de persoonlijke collectie van Jane Fonda worden volgende maand – 23 september om precies te zijn – geveild via Julien's Veilingen, en ze kunnen van jou zijn!

Ja, de legendarische actrice verkoopt haar beroemde turnpakje, maar zelfs dat verbleekt in vergelijking met andere items zoals haar trouwjurk en verlovingsring van ex-man Ted Turner.

GERELATEERD: De originele schets voor de trouwjurk van prinses Diana werd met opzet vernietigd

Het bleek dat de Victoriaans geïnspireerde jurk - compleet met een hoge hals en lange mouwen - jaren in de kast van de 78-jarige had gezeten voor haar huwelijk in 1991 met de CNN-oprichter.

Jane Fond-jurk - 1

Krediet: Julien's Auctions

"Het is een antieke jurk die de kostuumontwerper voor de film Rollover die ik deed [voor mij vond]... Ze deed de kostuums en ik heb verschillende andere stukken uit die film voor de veiling," vertelde ze Mensen. "Het was een scène toen ik naar Saoedi-Arabië ging waar een vrouw volledig bedekt moet zijn, dus we besloten een antieke Amerikaanse jurk te kopen - hoge kraag, hoge hals, vloerlengte. En toen maakte ze een witte cape die eroverheen ging. En ik heb het bewaard!"

click fraud protection

Dit kledingstuk werd Fonda's perfecte "iets geleend" op haar grote dag en een oplossing om iets te dragen omdat het niet haar eerste keer door het gangpad was en ze "niet naar buiten zou gaan om een ​​dure jurk te kopen voor een derde huwelijk."

GERELATEERD: 16 tijdloze en prachtig romantische oude Hollywood-bruiloften

"Het huwelijk vond plaats op een plantage van hem in Noord-Florida, en het is een soort ouderwetse setting", zegt de Grace & Frankie zei ster. "En ik dacht: 'Nou, deze jurk zou bij de locatie passen.' Dus ik haalde het uit mijn kast en pakte een wit linnen pak voor Ted."

Ook verkrijgbaar is de opaalsteen verlovingsring in 18-karaats geelgoud tussen twee ronde diamanten die Fonda van Turner ontving en kocht bij Tiffany & Co. in Beverly Hills.

Jane Fond-jurk - 2

Krediet: Julien's Auctions

Elk stuk - dat ook een deel van Fonda's kunstcollectie en dingen uit haar hele carrière bevat - dat voor het publiek beschikbaar is, zal naar verwachting tussen $ 2.000 en $ 4.000 verkopen.