Vojvotkinja od Cambridgea morda najbolj športna kraljevska, a njena mlajša sestra Pippa vsekakor prevzame krono v družini Middleton. 32-letnica je nastopila na toliko intenzivnih atletskih tekmovanjih, da je težko spremljati vse njene dosežke. Le letos je Pippa zaključila 33-miljski dobrodelni tečaj po švicarskih Alpah tekmoval v strogem krosu smučarska tekma na Norveškem, in zadeli pobočja v Švici za legendarna dirka Inferno.

Zdaj je spet pri Pippi. 21. maja se je lotila enega svojih največjih izzivov doslej - teka maraton Great Wall na Kitajskem. Stroga dirka ni vaš povprečni tek na 26,2 milje. Poleg tečaja se je morala boriti tudi s 5.164 koraki pri 85 stopinjah toplote. Utrujeni smo, ko razmišljamo o tem. Ker je Pippa močna sila, je brcala v rit. Tastinja je bila na 13. mestu med ženskami in 69. od 2.444 tekačev. Lahko rečeš zloben?

Po končani dirki je z novinarji govorila o njenih težavah. "Dolgo je bilo, težko je bilo. Odseki Great Wall so bili osupljivi, kljub temu, da so bili trdi, so bili med najboljšimi, "je dejala Pippa. "Vse skupaj je bilo resnično edinstveno doživetje."

click fraud protection

Pippa je na dirki nastopila za zbiranje denarja za British Heart Foundation, dobrodelno organizacijo, ki ji je blizu in ji je pri srcu. Oglejte si tek v zgornjem videu z začetkom ob 0:53.