V mestu je nova aktualna prvakinja: ameriška nogometna reprezentanca je včeraj v Vancouvru v Kanadi zmagala na finalni tekmi svetovnega prvenstva 2015 in premagala Japonsko z impresivnim rezultatom 5:2.

Ekipa ZDA je s to tretjo zmago podrla rekorde in je uradno edina država v zgodovini ženskih svetovnih pokalov, ki je domov prinesla ogromne tri zlate pokale (1991, 1999 in zdaj 2015). In medtem ko je skupno prizadevanje teh impresivnih dam pripeljalo do njihove zmage, moramo nagniti klobuk tistim ženskam, ki so najmočneje brcnile in povišale rezultat točko za točko. Tobin Heath je zagotovil gladko prednost ekipe v 54. minuti, medtem ko je Lauren Holiday utrdila četrti strel.

Ampak to je bila Carli Lloyd (zgoraj), ki še vedno poskuša velik del države postaviti svoje čeljusti na svoje mesto. Igralka se bo zapisala v zgodovino kot edina ženska, ki je osupljivo dosegla hattrick in dosegla gol tri gole v finalu ženskega svetovnega prvenstva – in dosegla jih je v prvih 16 minutah igra. Ob koncu tekme je ekipa zasluženo tekla čez zeleno igrišče in nič drugega kot praznovala in polila obilico šampanjca (