У граду је нови актуелни шампион: Женска фудбалска репрезентација САД тријумфовала је у финалној утакмици Светског првенства 2015. јуче у Ванкуверу у Канади и победила Јапан са импресивних 5-2.

Тим САД оборио је рекорде овом трећом победом и званично је једина земља у историји Светског купа за жене која је кући донела огромна три златна трофеја (1991, 1999, и сада 2015). И док је заједнички напор ових импресивних дама довео до њихове победе, морамо да дижемо капе женама које су најјаче шутирале и повећавале резултат поен за поеном. Осигуравајући глатку предност тима, Тобин Хит је постигао договор голом у 54. минуту, док је Лорен Холидеј учврстила четврти ударац.

Али то је била Карли Лојд (изнад) који још увек велики део земље покушава да врати своје чељусти на место. Играч ће ући у историју као једина жена која је запањујуће постигла хет трик, постигавши гол три гола, у финалу Светског првенства за жене — и постигла их је у првих 16 минута игра. На крају меча, екипа је заслужено истрчала преко зеленог терена и ништа није урадила осим славила и полила се шампањцем (