У місті є новий чинний чемпіон: жіноча футбольна команда США перемогла у фінальному матчі чемпіонату світу 2015 року у Ванкувері, Канада, і перемогла Японію з вражаючим рахунком 5-2.

Збірна США побила рекорд з цією третьою перемогою і офіційно є єдиною країною в історії жіночих чемпіонатів світу, яка принесла додому три грандіозні золоті трофеї (1991, 1999 і тепер у 2015). І хоча спільні зусилля цих вражаючих жінок привели до їхньої перемоги, ми повинні схилити капелюхи перед жінками, які ударили ногою найсильніше та підвищили рахунок очко за очкам. Забезпечивши плавну перевагу команди, Тобін Хіт завершив угоду голом на 54-й хвилині, а Лорен Холідей затвердила четвертий удар.

Але це була Карлі Ллойд (вище), які досі в більшій частині країни намагаються повернути свої щелепи на місце. Гравець увійде в історію як єдина жінка, яка на диво зробила хет-трик, забив гол три голи у фіналі жіночого чемпіонату світу, і вона досягла їх у перші 16 хвилин матчу. гра. Наприкінці матчу команда заслужено пробігла зеленим полем і нічого не робила, крім як святкувала та наливала шампанського (