Кейтлін Дженнер пройшов досить рік. Для деяких вона відома як культова олімпійська спортсменка; для молодшого покоління шанувальників вона Кардашьян; а з липня 2015 року Дженнер стала відомою як трансгендерна особистість і взірець для наслідування. Сьогодні їй виповнюється 67 років, і щоб відсвяткувати, ми озирнулися на найприємніші повідомлення від її люблячих дітей.
З моменту виходу як частина транс-спільноти влітку 2015 року Дженнер позиціонувала себе як приклад для наслідування та захисника. Роблячи це, вона поставила собі за місію відкрити дискусію щодо політичного тиску на трансгендерів і зробити громадськість більш відкритою та прийнятною до трансгендерів. Багато в чому завдяки її двосезонному запуску на E! мережеві документи-серії, Я Кейт, репутація Дженнер дозволила їй виступати від імені інших трансгендерів.
ЗА ВІДОМ: Дивіться Кейтлін Дженнер про її успіхи (і невдачі) у відео її кампанії H&M
Після того, як вона дебютувала в ролі Кейтлін і отримала нагороду за відвагу Артура Еша на
2015 ESPYS Awards, Дженнер зробив незліченну кількість червоний килим зовнішності, які виглядають так гламурно на кожному, прикрашені безліччю обкладинки журналів, показала своє обличчя в кількох різних рекламних кампаніях, у тому числі H&M Спорт, створила свій власний колір Помади MAC, і говорив на багатьох ЛГБТК події і програми.ВІДЕО: 22 рази родина Кейтлін Дженнер виявляла їй любов в Instagram
Щоб побачити, як виливається любов її дітей за останні місяці, прокрутіть фотографії нижче. З днем народження, Кейтлін!
Так чудово проводити час з @KendallJenner! Люблю мою дівчинку pic.twitter.com/eUgtnTsUM2
Велика Кейт
Фото, опубліковане Кім Кардашян Вест (@kimkardashian) 7 серпня 2015 року о 21:13 PDT
Як так сталося, що Кейтлін, Кортні і я сьогодні ввечері опинилися в одному ресторані? Переваги мати велику родину.
Фото, опубліковане королем Кайлі (@kyliejenner) 8 жовтня 2015 року о 21:38 PDT
Фото, опубліковане королем Кайлі (@kyliejenner) 30 червня 2015 року о 14:54 за тихоокеанським часом
З Днем батька, моє сонечко. «Ти все ще можеш називати мене татом, Кайлі. Незалежно від того, що я завжди буду твоїм батьком. Це ніколи не зміниться».
Фото, опубліковане королем Кайлі (@kyliejenner) 21 червня 2015 року о 11:14 за тихоокеанським часом
Мій ангел на землі! #caitlyn
Фото, опубліковане Kylizzle (@kyliejenner) 1 червня 2015 року о 11:05 за тихоокеанським часом
повернення тата. #Сьогодні #ДіанаСойєр #ABC #любов
Фото, опубліковане королем Кайлі (@kyliejenner) 24 квітня 2015 року о 12:49 PDT
Винесіть Porsche з проклятого гаража. #Кейтлін
Фото, опубліковане Кортні Кардашян (@kourtneykardash) 1 червня 2015 року о 15:00 PDT
ПОВ’ЯЗАНО: Кендалл і Кейтлін Дженнер сидять разом
Свобода! Приголомшливий. #Кейтлін
Фото, опубліковане Кортні Кардашян (@kourtneykardash) 1 червня 2015 року о 14:04 PDT
ЙО. ЦІЛІ.
Фото, опубліковане Кендалл Дженнер (@kendalljenner) 7 вересня 2015 року о 17:13 PDT
завжди
Фото, опубліковане Кендалл Дженнер (@kendalljenner) 18 травня 2015 року о 19:17 PDT
з днем народження мого тата, моє все!
Фото, опубліковане Кендалл Дженнер (@kendalljenner) 28 жовтня 2014 року о 10:01 PDT
вітаю з Днем батька найпрекраснішого чоловіка, якого я знаю. люблю тебе тату!
Фото, опубліковане Кендалл Дженнер (@kendalljenner) 15 червня 2014 року о 7:37 ранку PDT
Гордий син.
Фото, опубліковане Брендоном Дженнером (@brandontjenner) 24 квітня 2015 року о 16:57 PDT
Ти нарешті вільна, Кейт.🌹 #courageouswoman Я люблю тебе.
Фото, опубліковане Лією Дженнер (@leah_jenner) 1 червня 2015 року о 17:17 PDT
Сьогодні 32 роки тому. Дякую @caitlynjenner та @ltlindathompson за подарунок життя та всім моїм друзям та родині за побажання з днем народження. #благословенний