Зимові Олімпійські ігри-2018 уже тривають, і другий в історії командний захід з фігурного катання вже завершився. Медалі були вручені (США зайняли бронзу, якщо вам цікаво), але шанувальникам катання ще є чого чекати в окремих змаганнях.

Хвилювання та очікування щодо того, хто переможе в Олімпійських змаганнях, викликали у багатьох, хто любить цей вид спорту, питання: хто саме є найкраща фігуристка всіх часів?

Це суб’єктивне запитання з однаково суб’єктивними відповідями, але ми зібрали деяких безперечно висококваліфікованих фігуристів, яких, на нашу думку, підходять, в алфавітному порядку за іменами.

Давайте проскочимо, а?

Почати слайд-шоу

Бойтано — американська фігуристка-одиночка, яка виграла золото на зимових Олімпійських іграх 1988 року в Калгарі, Канада, проти змагання з Брайаном Орсером (першим чоловіком, який приземлився на потрійний аксель на Олімпіаді) у вбранні, яке було названо в «Битва Брайан». Цей олімпійський поєдинок Міжнародний олімпійський комітет назвав «найбільшою атлетичною битвою» Ігор року.

click fraud protection

У довільній програмі обидва Брайани були рівноправними, але Бойтано здійснив вісім потрійних стрибків за одну програму і забрав додому золото.

Американська фігуристка Хейсс домінувала у жіночому фігурному катанні під час своєї змагальної кар'єри своїми елегантними рухами, вигравши обидва НАС. і чемпіонати світу щороку до зимових Олімпійських ігор 1960 року. Вона також є першою фігуристкою, яка здійснила подвійний аксельний стрибок, що вона зробила в 1953 році. Після відходу зі змагань на ковзанах вона заглибилася акторський.

Якщо ви дивилися Олімпіаду в Сочі (або 18 сезон Танці з зірками), ви напевно впізнаєте цю динамічну танцювальну пару, хоча їхня популярність не має нічого спільного з тим, чому вони в цьому списку. Як пара, Девіс і Уайт є найдовшою танцювальною командою в Сполучених Штатах єдині, хто коли-небудь виграв олімпійське золото, ефективно переосмислюючи змагальні танці на льоду для нашого віку. Їхній шарм і спортивна майстерність привели їх до олімпійських золотих, срібних і командних бронзових медалей, а також двох додаткових золотих медалей чемпіонату світу.

Баттон — фігурист досі єдиний американець виграти чемпіонів Європи з фігурного катання. Він виграв сім поспіль чемпіонатів США, починаючи з 16 років, і він був видатним аналітиком цього виду спорту після того, як пішов у відставку після його послідовних перемог на Олімпійських іграх.

Він був першим фігуристом, який здійснив подвійний аксель під час виступу, і першим, хто здійснив потрійний стрибок на змаганнях, і він єдина людина, яка одночасно має олімпійські, світові, європейські, Північноамериканські та національні титули, що робить його одним із найкращих з усіх час.

Графстрьом був шведським фігуристом, який заробив більше олімпійських медалей, ніж будь-який фігурист в історії, і був відомий винаходячи багато ходів насолоджувалися сьогодні на Олімпіаді, включаючи спіраль, літаюче сидіння та змінне сидіння.

Він також лише один із двох спортсменів в історії, які вигравали золоті медалі як на зимових, так і на літніх Олімпійських іграх, оскільки на літніх Олімпійських іграх 1920 року був тиждень зимових видів спорту. На його першій Олімпіаді в Антверпені один з його ковзанів зламався, і йому довелося купити в місті пару ковзанів з кучерявим носком, оскільки вони були єдиними доступними. Незважаючи на це, він переміг.

Може здатися дивним, що в цьому списку є одна фігуристка в парі, але це не дивно, якщо поглянути на фігуристку СРСР Ірини Родніної послужний список. Вона вигравала золото в парному катанні протягом кількох ігор з різними партнерами, і між ними вона вигравала всі змагання, в яких брала участь протягом 11 років.

Британський дует з танців на льоду Джейн Торвілл і Крістофер Дін були парою, яка зламала російське домінування над танцями на льоду та їхню олімпійську програму. Болеро настільки дивовижно чудовий, що, можливо, назавжди змінив світ катання. Він отримав абсолютно ідеальні бали.

Британський фігурист Джон Каррі був одним із найяскравіших і стилістичних фігуристів, які коли-небудь грали на льоду, а його елегантна артистичність зробила його запеклим конкурентом. На додаток до виграв золоту медаль на Олімпіаді 1976 року серед чоловіків, він також отримав найвищу суму балів в історії чоловічого фігурного катання.

Важко вирішити, з чого почати з американською фігуристкою Крісті Ямагучі, чия кар’єра надихнула багатьох кататися на ковзанах, включаючи олімпійку 2018 року Карен Чен. Ямагучі була першою азіатською американкою, яка виграла золото на Олімпіаді, хоча вона розповіла В стилі перед іграми в Пхьончхані, про що вона тоді навіть не знала.

"Це смішно, тому що тоді я навіть не знала, що я перша, поки про це не повідомили в новинах", - сказала вона. сказав. «Зате круто! Я люблю, коли молоді фігуристи підходять до мене і кажуть, що я надихнув їх зайнятися спортом».

Поєднання її таланту та всеамериканської граціозності допомогло їй стати улюбленицею шанувальників для мільйонів світу, і навіть зараз вона продовжує робити свій внесок у світ катання як коментатор NBC і наставник з катання.

Незважаючи на те, що канадський фігурист Курт Браунінг щороку перемагав у Всесвітніх іграх між Олімпійськими іграми 1988 року та Олімпійськими іграми 1992 року, не отримав додому олімпійської медалі, але це жодним чином не зменшується. його вражаюча спадщина. Браунінг приземлився перший чотириразовий стрибок коли-небудь брав участь у змаганнях, а його майстерність у поєднанні з вражаючою роботою ніг на льоду допомогли йому стати чотириразовим чемпіоном світу. Після завершення змагань він ставив хореографію програм для всіх, від Тари Ліпінський до Патріка Чана.

Авторство: TIMOTHY A. CLARY/Getty Images

Американська фігуристка Мішель Кван так і не взяла додому золоту медаль з Олімпіади, але її спадщину неможливо порівняти. Майже десятиліття поспіль вона піднімалася на подіум чемпіонату світу (включаючи олімпійські роки) і була першою фігуристкою після Діка Баттона, яка виграла престижний Джеймс Е. Премія Саллівана для американця спортсменів.

Протопопові були дуетом чоловіка і дружини російських парних фігуристів, які були відомі своїм балетним стилем. Їхня перемога в 1964 році зараховано як початок найдовшої переможної серії для країни в історії зимових Олімпійських ігор, з 12 послідовними золотими медалями, здобутими радянськими та російськими фігуристами в парних ковзанах протягом 42 років. Вони каталися до своїх 70 років і тренувався годинами щодня.

Канадець Патрік Чан думає багатьом після того, як завоював золоту медаль у командному заліку на ковзанах у Олімпійських ігор у Пхьончхані 2018 року, де він зайняв перше місце у вільній частині серед чоловіків, але його робота виходить за межі що Триразовий чемпіон світу та дворазовий срібний призер Олімпійських ігор повернувся до змагань після річної перерви, він встановив світові рекорди у своїх коротких і вільних програмах катання.

Американка Пеггі Флемінг була однією з найвидатніших жінок у фігурному катанні, особливо після її перемоги в 1968 році на Олімпійських іграх у Греноблі, де вона перемогла. єдине золото для США за весь конкурс. Коли Флемінг було 12, її тренер та решта команди Сполучених Штатів з фігурного катання загинули в авіакатастрофі на шляху до чемпіонату світу 1961 року. Її медаль у 1968 році означала тріумфальне повернення американців у спорт після такої трагедії.

Навіть якщо ви не чули про вражаючий послужний список американського фігуриста Скотта Гамільтона — він виграв Олімпійська медаль на додаток до чотирьох поспіль чемпіонатів США та світу, NBD—ви, мабуть, чули його голос. Він є одним з основних коментаторів катання, і він буде продовжуватися звіти для NBCSN під час Олімпіади в Пхьончхані.

Норвезька фігуристка Соня Хені була не тільки чемпіонкою, але й вона допоміг визначити сам вид спорту — фігурне катання. Вона дебютувала на Олімпійських іграх у 11-річному віці, і їй довелося запитати свого тренера. в середині звичайної роботи, що робити далі між рухами, але після того, як того року посіла останнє місце, вона стала нестримний.

Маючи за плечима 10 чемпіонатів світу поспіль (рекорд, який не побитий донині), вона була зіркою фігурного катання. Після змагальної кар'єри вона продовжувала бути зіркою, тільки в кіно та льодових турах, які допомогли спорту набути популярності.