Можливо, це тільки початок грудня, але Instagram вже переглядає найпопулярніші фотографії за рік. Тож хто зайняв перше місце? Як не дивно, Кендалл Дженнерфотографія, на якій вона лежить на підлозі з волоссям, розкиданим навколо голови в ореолі у формі серця, все ще панує (вище). Це не тільки найпопулярніша фотографія року, але й найпопулярніше зображення.

І хоча досягнення Дженнер в Instagram, безумовно, заслуговують на увагу, 2015 рік здається роком Тейлор Свіфт. Співачка "Wildest Dreams" заробила п'ять місць у списку 10 найкращих Instagram. Решта найпопулярніших "грам" - від зірок, в тому числі Бейонсе, Селена Гомес, і Кайлі Дженнер. Поговоримо про дівочу силу. Прокрутіть униз до найпопулярніших цього року «грамів».

Донателла Версаче приєдналася до Instagram з фотографією її та Джіджі Хадід

1. Кендалл Дженнер

Фото, опубліковане Кендалл Дженнер (@kendalljenner) 25 травня 2015 року о 15:51 PDT.

2. Тейлор Свіфт

Ой, Каньє надіслав мені найкрутіші квіти!! #KanTay2020 #BFFs

Фото, опубліковане Тейлор Свіфт (@taylorswift) 4 вересня 2015 року о 15:08 за тихоокеанським часом.

click fraud protection

3. Кайлі Дженнер

Я люблю свою маму за це. Дякую за те, що зробили цей досвід для мене якомога нормальним. Ура🎉 я закінчила :)

Фото, опубліковане королем Кайлі (@kyliejenner) 23 липня 2015 року о 20:27 за тихоокеанським часом.

4. Тейлор Свіфт і Келвін Харріс

Дружні відносини між Шотландією та Америкою. @calvinharris

Фото, опубліковане Тейлор Свіфт (@taylorswift) 3 липня 2015 року о 16:33 за тихоокеанським часом.

5. Бейонсе і Блю Айві

Справжня дівчина з обкладинки 💙💙 Мій смачний Blue Blue в 11 місяців.

Фото, опубліковане Бейонсе (@beyonce) 14 серпня 2015 року о 15:33 за тихоокеанським часом.

6. Тейлор Свіфт

У Мередіт алергія на радість.

Фото, опубліковане Тейлор Свіфт (@taylorswift) 4 жовтня 2015 року о 12:34 за тихоокеанським часом.

7. Селена Гомес

Моя улюблена толстовка ☺️💜

Фото, опубліковане Селеною Гомес (@selenagomez) 13 травня 2015 року о 15:38 за тихоокеанським часом.

8. Тейлор Свіфт

Садиба сурикатів.

Фото, опубліковане Тейлор Свіфт (@taylorswift) 7 вересня 2015 року о 17:40 за тихоокеанським часом.

9. Кендалл Дженнер

проси і отримаєш. селфі для всіх 20 мільйонів вас 😘 дякую за всю любов

Фото, опубліковане Кендалл Дженнер (@kendalljenner) 24 лютого 2015 року о 11:10 за тихоокеанським стандартним часом.

10. Тейлор Свіфт

Я прокинувся ось так (з котом на мені)

Фото, опубліковане Тейлор Свіфт (@taylorswift) 5 березня 2015 року о 14:15 за тихоокеанським стандартним часом.