Літні Олімпійські ігри 2016 року в Ріо знову творили історію. У четвер плавчиня Сімона Мануель стала першою афроамериканкою, яка виграла золото в індивідуальних змаганнях з плавання.

20-річна Мануель на своїх перших в історії Олімпійських іграх зрівнялася з канадською плавчинею Пенні Олексяк у запливі на 100 метрів вільним стилем. Обидва показали вражаючі 52,70 секунди та встановили новий олімпійський рекорд. Студентка Стенфордського університету відразу ж розплакалася після свого історичного досягнення — як тільки вона зрозуміла, що виграла.

Сімона Мануель - 1
Адам Претті/Гетті

«Ця медаль не тільки для мене, вона для цілої групи людей, які були до мене і були для мене натхненням. І це для всіх людей після мене, які вірять, що вони не можуть цього зробити. Я просто хочу бути натхненням для інших, що ви можете це зробити», – вона сказав NBC.

Товариш Мануеля по команді та золотий медаліст висловила своє хвилювання після історичної перемоги у Twitter. «АААА!!! Моя сусідка по кімнаті @simone_manuel щойно виграла золоту медаль! мене тремтить. Так пишаюсь тобою. #ЧЕМПІОН», – вона написав.