Здобувши сьогоднішню перемогу на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики 2023 року, Сімона Байлз стала найтитулованішою гімнасткою в історії. The Associated Press повідомляє, що після дворічної перерви у спорті — і менш ніж через три місяці після повернення — Байлз вшосте за свою кар’єру завоювала титул в індивідуальному багатоборстві.

Сьогоднішня перемога відбулася через 10 років після того, як вона виграла свій перший чемпіонат світу, який також стався в Бельгії, де відбувся сьогоднішній чемпіонат. Коли їй було всього 16 років, Байлз набрала 58,399 бала на брусах, партері, опорному стрибку та на брусах, випередивши Ребеку Андраде, яка на той час була чинною чемпіонкою Бразилії, на 1,633 бали.

Сімона Байлз

П'єр Марко Такка/Getty Images

Сімона Байлз щойно стала найстарішою жінкою, яка виграла чемпіонат США з гімнастики у 26 років

Золота медаль стала для Байлз 27-м чемпіонським титулом світу, і це 21-ша золота медаль. Сьогоднішня честь прийшла лише через два дні після того, як вона привела американських жінок до сьомої поспіль перемоги в командних змаганнях, що також встановило рекорд у спорті. Наразі Байлз має 34 медалі на чемпіонатах світу та Олімпійських іграх, що дає їй право бути найтитулованішою гімнасткою в історії, серед чоловіків чи жінок. До Олімпійських ігор у Парижі залишилося менше року, і Байлз доводить, що готова показати світові, що вона найкраща, якою будь-коли була.

click fraud protection

Байлз повернулася до гімнастики після Олімпіади в Токіо, коли вона мала справу з психічним блоком, який спортсмени називають "звивисті." Відомо, що вона відмовилася від змагань, щоб попрацювати над своїм психічним здоров'ям. Але перш ніж вона подумає про Париж, вона може знову увійти в історію цими вихідними. Змагання продовжуються іншими змаганнями, включаючи фінал серед жінок у опорному стрибку та на брусах у суботу. У неділю входять фінальні вправи на бревні та вільні вправи.